Новини

18квітня

Ви можете побачити це першими!

А у нас цікаві вихідні розпочинаються вже у п'ятницю! Тож запрошуємо вас 20 квітня о 13:00 на здачу вистави "Крокуй собі безпечно".

І нагадуємо, що цієї суботи та неділі у нашому театрі на вас чекає дуже насичена програма.

21 квітня об 11:00 відбудеться вже прем'єра вистави "Крокуй собі безпечно". Це повчальна вистава про правила поведінки на дорозі. Вона розрахована на дітей віком 3-10 років.

Цього ж дня о 17:00 запрошуємо на "Звірячі історії" - незвичайна, оригінальна, дотепна і глибока п'єса сучасного американського драматурга Дона Нігро, вперше поставлена на українській сцені "Театром 19". Це маленькі комедії про тварин, схожих на людей, і про людей, схожих на тварин в 1 дії тривалістю 1 година 40 хвилин. Смішні та зворушливі історії Миші, Бурундука, Кішки, Папуги, Качкодзьоба, Бабуїна та інших звірів розповідають, розігрують і проживають чотири актори!

А вже 22 квітня у нашому театрі пройдуть гастролі Миколаївського приватного театру ляльок "ІстАрт". Миколаєвці представлять виставу "Кіт у чоботях". Це одна з найбільш відомих казок французького письменника Шарля Перро. Не пропустіть цю чудову постановку, у якій головний герой Кіт демонструє свою чудову винахідливість та спритність. Покази розпочнуться об 11:00 та 13:00.