Новини

15листопада

Запрошуємо на цікаві вихідні!

17 листопада об 11:00 розпочнеться показ вистави "Лісова пісня". Це поетична феєрія про найголовніше у житті: справжнє і щире кохання, вічний гімн найсвітлішим почуттям. Казкове поєднання містичних лісових жителів та звичайного сільського люду, де безпосередність, чистота та вічність протистоять  людським законам та буденності, клопотам та безпорадності.

18 листопада об 11:00 ми запрошуємо вас побачити постановку "Хто приносить щастя?". Вона вчить дітей доброму та прекрасному. Її герої змушують глядача переживати за них, як за себе та своїх близьких. Ми живемо у світі, де дружні стосунки та підтримка все більше знецінюються. Люди часто без вагомої причини стають дратівливі та замикаються у своєму світі. Ми забуваємо, що таке щастя і як це – бути щасливими. І що дуже важливо – як зробити щасливим інших?

Цього ж дня вже о 13:00 ми запрошуємо вас дізнатися, якою буває "Ведмедики-бешкетники ". Якщо малечу залишити самих вдома - чекайте на неприємності. Дітлахи знайдуть чим зайнятися. І повірте, що ці заняття можуть бути не дуже безпечні. Що ж може трапитися, коли маленькі бешкетники лишаються самі вдома? Приходьте і дізнаєтесь.