Новини

7червня

Запрошуємо на цікаві вихідні!

9 червня об 11:00 розпочнеться показ вистави "Бременські музики". Ну, хто ж не знає цю чудову історію про вірну дружбу та справжнє кохання?! Веселий Трубадур та мила Принцеса, вірні друзі! Кіт, Пес, Півень та Осел, дурненький Король та грізні лісові Розбійники. Дивовижні пригоди, чудова музика, пісні й танці! Переглянувши цю казку, діти дорослішають, а батьки поринають у спогади про дитинство.

10 червня об 11:00 ми запрошуємо вас побачити постановку "Круть-Верть". Було на світі двоє мишенят - Круть та Верть і півник Голосисте Горлечко. Мишенята дуже любили танцювати і співати. А півник встане собі рано-вранці, побудить всіх своєю піснею, та й за роботу береться. А коли він у мишенят допомоги просив, то вони завжди відповідали: «Тільки не я!». Цікаво, що ж отримають за таку «працьовитість» Круть та Верть?

Цього ж дня вже о 13:00 ми розповімо вами "Ще раз про Червону Шапочку". Події у виставі розвивалися б за відомою казкою Шарля Перро «Червона Шапочка», аби не одне «але». В нашій історії з’являється новий герой – Заєць. Що з цього вийшло, Ви дізнаєтесь, переглянувши нашу виставу. Цікаві пригоди та веселий настрій Вас не залишить. Завітайте до театру, діти, і ми розкажемо Вам ще раз про Червону Шапочку!