Новини

9листопада

Запрошуємо провести вихідні у веселій компанії!

11 листопада об 11:00 розпочнеться показ вистави "Попелюшка". Ця вистава розповість захоплюючу історію про чарівну дівчину на ім’я Попелюшка, історію, яка так подобається всім дівчаткам. Виставу варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим.
А 12 листопада об 11 годині відбудеться вистава «Хто приносить щастя?».  Вона вчить дітей доброму та прекрасному. Її герої змушують глядача переживати за них, як за себе та своїх близьких. Цього ж дня вже о 13:00 ми покажемо історію про двох мишенят - Круть та Верть і півника Голосисте Горлечко. Мишенята дуже любили танцювати і співати. А півник встане собі рано-вранці, побудить всіх своєю піснею, та й за роботу береться. А коли він у мишенят допомоги просив, то вони завжди відповідали: «Тільки не я!». Цікаво, що ж отримають за таку «працьовитість» Круть та Верть?

А для тих, хто любить читати цiєї суботи та неділi, після вистав, вiдбудуться зустрічі із рівненською дитячою письменицею Вiрою Правоторовою. Це авторка добрих і світлих творів для дітей. У її творчому доробку серія барвистих подарункових видань, яку розпочато книгою «Віршенята і віршики з оксамитової торбинки» у 2015 році , продовжено «Веселими віршиками з мальованого глека» у 2016 році та зовсім недавно, в серпні 2017 року доповнено  новим виданням – «Віршики та оповідки з бабусиної валізки»

Всі книги, що створені у гармонійній співпраці автора та художників-ілюстраторів, запрошують дітей у барвистий світ, наповнений добротою і радістю. Твори авторки легкі для запам’ятовування. Вони пробуджують яскраву уяву дитини, дають поштовх до творчого розвитку, прищеплюють любов до рідного слова.   Особливий стиль написання, неймовірна легкість і щирість, світлий позитив і цікаве викладення – все це створює неповторне магнітне поле із світлою енергетикою і душевним комфортом.