Рівненський театр ляльок

Новини

14червня

"Березневі сходинки" чекають на вас!


Відкритий фестиваль дитячих лялькових колективів «Березневі сходинки» оголошує про початок відбору вистав до участі в конкурсній програмі.


Із 31 березня по 1 квітня 2017 року у Рівненському академічному обласному театрі ляльок буде проведено VII Відкритий фестиваль дитячих лялькових колективів "Березневі сходинки" (далі Фестиваль).

Метою Фестивалю є популяризація дитячого лялькового мистецтва, виявлення та підтримка обдарованих дітей,  встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між дітьми з різних регіонів України та зарубіжних країн.

Засновник та організатор фестивалю - Рівненська обласна молодіжна громадська організація „Лялькар”, співорганізатори: комунальний заклад „Рівненський академічний обласний театр ляльок” Рівненської обласної ради, управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації.

До участі у Фестивалі запрошуються дитячі лялькові колективи з України та інших країн світу. Кількісний склад учасників до 10 осіб та 2 керівника.

Творчим колективам необхідно до 01 березня 2017 року надіслати заявку на участь у Фестивалі (додається) до оргкомітету Фестивалю на електронну адрес: rivne_teatr@ukr.net 

Репертуарні вимоги

Колективи представляють на конкурс малі сценічні форми, етюди, сцени з вистав і п’єс, що композиційно мають завершений характер (до 20хв.). Музичні та шумові фонограми мають бути з якісним записом. Допускаються використання музичних номерів в режимі «+».

На вікові групи не поділяється.

У виступах буде враховуватися художній рівень літературного матеріалу, рівень виконавчої майстерності, рівень сценічної культури, сценографія, музичне оформлення, виготовлення театральних ляльок.

Визначення та нагородження переможців

Переможців Фестивалю визначає журі, склад якого затверджується Організаторами конкурсу.

Переможці Фестивалю нагороджуються відповідними дипломами та подарунками.

Фінансування

Проїзд, проживання учасників, керівників колективів та інших осіб, що супроводжують, здійснюються за рахунок сторони, що відряджає, або інших джерел не заборонених законодавством.

Часткове харчування здійснюється за рахунок організаторів фестивалю.

Питання особистого і майнового страхування колективи-учасники фестивалю вирішують самостійно.

Результати відбору будуть опубліковані на сайті не пізніше 05 березня 2017 року.

 

Заявка

на участь у Відкритому фестивалі дитячих лялькових колективів "Березневі сходинки"

1.Місто/район,область,країна/_______________________________________________
2. Назва закладу, при якому функціонує колектив, його поштова адреса,
контактний телефон _________________________________________________
3. Назва колективу, звання, творча характеристика, інформація про керівника__________________
4. Вистава, представлена на фестивалі, її тривалість(назва твору, автор ) _____________________
5. Кількість учасників (всього, дівчаток, хлопчиків), супроводжуючих дорослих (крім керівників) - жінок, чоловіків _______________________________________________________ 
 6. До заявки просимо надати відео (youtube , через будь-який з файло-обмінників (fex.net), тощо) та 2-3 фото колективу.


Підпис керівника