Рівненський театр ляльок

Новини

28жовтня

Ми побували на Міжнародному фестивалі

Нещодавно актори Рівненського театру ляльок побували у Львові на Міжнародному фестивалі «Різдвяні лялькові історії». Рівняни показали театральну фантазію за народним ляльковим вертепом записаним М. Маркевичем«Різдвяна ніч». Це був не конкурсний фестиваль, а тематичний присвячений Різдву, тому усі просто отримали рівні дипломи за участь.

- Мені сподобалася наша поїздка, нас чудово приймали, все було добре організовано. Львівські актори мені дуже подобаються майстерністю виконання, вокалом. Чесно кажучи, ми дуже переживали, бо «Різдвяна ніч» не легка вистава, так як ми співаємо вживу ще й акапельно в чотири голоси. Більше 20 пісень лунає у виставі. А ще дуже сподобалось те, що нам випала нагода саме у святковий період побувати у такому гарному місті, розповіла актриса Дарія Поліщук.


Окрім постановок львівських театрів, до міста завітали лялькові вертепи з Рівного, Черкас, Хмельницького, Києва, Івано-Франківська, Вільнюса (Литва) та польського міста Торунь.

- Враження хороші, як від фестивалю, так і від прийому. Все було дуже гарно та по-приятельськи. Ті вистави, які я встиг побачити на фестивалі були цікаві, достойні, стильні. Львів, як завжди, складає дуже гарне європейське враження. Єдиний "мінус" - мало, -пожартував про поїздку актор Віктор Подолець.


Ініціатором проведення фестивалю виступив львівський театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки».

- Атмосфера на фестивалі була творча та дружня, - говорить директор Рівненського театру Володимир Данилюк. - Львів як завжди цікавий не лише у теплу пору року, але й трохи засніжений. Фестиваль тематичний, адже присвячений лише різдвяним вертепам для дорослих і дітей. Особисто мене вразило приміщення театру імені Леся Курбаса, де показували частину вистав фестивалю. Будівля історична, де колись було вар'єте, і має гарну архітектуру. Цікавими для мене були постановки львів’ян - «Благодарний Еродій» та «Бібліа».