Рівненський театр ляльок

Новини

13серпня

Відкрийте душу "Різдвяній ночі"

Різдво... Найдивовижніше і найбільш таємниче свято, яке відкриває і наповнює людські серця потаємною радістю. Це свято дарує те, що може подарувати тільки дитинство - почуття тихого здивування перед таїнством життя.

Лише раз на рік у нашому театрі показують містерію "Різдвяна ніч", і ми раді, що створили постановку, яка наповнює душі теплом.

- Ця вистава розпочала нову епоху нашого театру і стала його візитівкою. "Різдвяна ніч" - світла, душевна, сповнена духовності. Грати у ній - одне задоволення. І думаю, що народження моїх чотирьох онуків - благодать за роботу у цій виставі, - поділилась враженнями Заслужена артистка України Франческа Барабаш.

"Різдвяна ніч" брала участь у 10 фестивалях (Луцьк, Ужгород, Львов, Брест, Катовіце, Суботиця, Москва, Санкт-Петербург, Оренбург, Іматра) і завжди поверталася з нагородою.

- Різдво - важлива подія у житті людства. Саме тому важливо розповідати про неї дітям та й нагадувати дорослим. Саме це ми робимо у виставі "Різдвяна ніч". Вона є водночас історією, таїною, казкою, містикою, - розповів помічник режисера Рівненського театру ляльок Олександр Шило.

На сцені грає синьо-білими барвами стародавня Іудея. Халдейські костюми з високими шапками. Українські?Єврейські? І взагалі: чи від світу цього? Коди-загадки художника Михайла Ніколаєва. Чарівливість таємниць східної пустелі, безмежне небо і строката барвистість оздоблення ляльок, дивовижні співи… Трепетність настрою і повне розчинення у священотворенні.

Звісно, що "Різдвяна ніч" не відбулась би без режисера, заслуженого діяча мистецтв України Сергія Брижаня. Ця неординарна людина поставила у нашому театрі багато вистав і зокрема зимових казок. Серед них: "Чарівні сніжинки", "Сонечко та Сніговички", "Кому потрібен Сніговик?".

"Маленький Ісусик не спить, не дрімає,

Своїми рученятами весь світ обіймає.

І вашу хатину, і вашу родину,

І всю Україну – Христос народився!"

Тож вітаємо вас, дорогі друзі, зі святом. Бажаємо всім миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Різдво Христове освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи. І звісно ж чекаємо вас на виставу "Різдвяна ніч", яка відбудеться у нашому театрі 9 січня о 17:00 годині. Хто до неї душею доторкнеться - тому щастя усміхнеться.