Рівненський театр ляльок

Новини

05грудня

Запрошуємо відзначити День лялькаря та День театру разом!

Незабаром ми відзначатимемо Міжнародний день лялькаря та Міжнародний день театру.

Ідея відзначати у всьому світі Міжнародний день лялькаря прийшла відомому діячеві лялькового театру Джівада Золфагаріхо (Іран). У 2002 році на засіданні Міжнародної Ради УНІМА визначили датою святкування 21 березня.

А ось Міжнародний день театру відзначається вже давно - щорічно 27 березня починаючи з 1962 року. Він був заснований у Відні на IX конгресі Міжнародного інституту театру (МІТ) при ЮНЕСКО.

Ці свята ми відзначаємо вже не вперше і щороку намагаємось робити це по-різному. Цьогоріч родзинкою святкування стане прем’єра нової вистави «Бармалей». Прем’єра відбудеться 20 березня об 11:00 та 13:00 годині.

До Міжнародного дня театру, 27 березня учні театральної студії «Лялькові сходинки» підготували звітний концерт «Перша сходинка». Розпочнеться він о 15:00 годині. Діти представлять уривки із драматичних творів, мініатюри, монологи, музичні виступи.

Театр ляльок – дивовижний світ, де панують чари. Ми раді дарувати казку, яка оживає щоразу, коли ви приходите до нас. Дякуємо, що залишаєтесь із нами.